0item(s)

You have no items in your shopping cart.

  •  +48 58 741 72 00

Product was successfully added to your shopping cart.

Terminai ir sąlygos

Terminai ir sąlygos (galioja nuo 2014-12-25)

§ 1. Informacija apie internetinės parduotuvės savininką

Šios svetainės savininkas (toliau – internetinė parduotuvė) yra DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK, Cicha 26, 83-000 Gdansko Pruszcz. Mokesčių mokėtojo kodas: 593-158-46-03,telefonas: +48 58 741 72 00, įrašytas į Lenkijos Respublikos centrinį registrą ir informaciją apie ekonominę veiklą, kurią saugo Ekonomikos ministras (toliau – DIGINET Sebastian Bójczuk, pardavėjas).

Banko sąskaitos
numeriai:50 1020 5558 1111 1084 9030 0057 - PLN
30 1870 1045 2078 1000 2508 0003 - SWIFT NESBPLPW - 57
1870 1045 USD 2078 1000 2508 0002 PLN  SWIFTBPLPW  - EURO

DIGINET Sebastian Bójczuk vykdo mažmeninę prekybą internetu. Užsakymai gaunami per svetainės domeną: https://hpcontrol.lt

§ 2. Informacija apie produktus, kainas ir akcijas

2.1. Visi internetinės parduotuvės produktai yra visiškai visiškai nauji, be jokių teisinių ir fizinių defektų ir buvo teisėtai pateikti Lenkijos rinkai.

2.2. Visos internetinės parduotuvės produktų kainos yra Lenkijos zlotuose ir yra bruto kainos. Kiekvienam parduotam produktui išrašoma PVM sąskaita faktūra. PVM sąskaita faktūra bus pristatyta kliento nurodytu adresu.

2.3. Internetinės parduotuvės interneto svetainėje pateikta informacija, kainos yra tik patogumui ir nėra DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK pasiūlymas, kaip apibrėžta Civiliniame kodekse ar reglamentuose, negali būti pagrindas ieškiniams diginet sebastian BÓJCZUK.

2.4. Klientui prieš pateikiant užsakymą, jei kyla abejonių dėl produkto aprašymo ir jo techninių duomenų, pateiktų interneto svetainėje, klientas turėtų susisiekti su DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK, kad išsiaiškintų abejones ir gautų papildomos informacijos.

2.5. Internetinėje parduotuvėje pateikiamos akcijos nėra sujungtos viena su kita. Prieš pateikdamas užsakymą, klientas turėtų pasirinkti reklamos tipą, įskaitant reklaminę kainą arba papildomus produktus ir paslaugas, siūlomas reklaminėje kampanijoje.

§ 3. Užsakymo pateikimas, pardavimo sutarties sudarymas

3.1. Užsakymai, pateikti laikantis produkto aprašyme ir Krepšelyje (pristatymo būdas, pristatymo kaina ir mokėjimo būdas) nurodytų sąlygų, apdorojami laikantis Krepšelyje nurodytų sąlygų, gavus DIGINET patvirtinimą SEBASTIAN BÓJCZUK. Užsakymams iš užsienio šalių pristatymo sąlygos (metodas, pristatymo įmonė, išlaidos) bus nustatomos atskirai (įskaitant siuntėjo sąlygas). Tokiu atveju internetinė parduotuvė siųs naują pasiūlymą, kuriame klientui bus įtrauktos naujos pardavimo sąlygos, o tolesnis naujo užsakymo procesas priklausys nuo to, ar klientas patvirtins šias sąlygas.

3.2. Klientas pateikia užsakymą per internetinės parduotuvės interneto svetainėse pateikiamus scenarijus, pateikia pasiūlymą pirkti nurodytą produktą produkto aprašyme ir krepšelyje nurodytomis sąlygomis (toliau – Užsakymas)

3.3. Užsakymus galima pateikti 24/7. Užsakymai, pateikti darbo dienomis po 16 val. šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis, bus apdorojami kitą darbo dieną.

3.4. Pateikęs užsakymą, klientas gauna el. laišką iš Internetinės parduotuvės, kurioje visų pirma nurodoma su Klientu ir Order.This pranešimu pateikiama informacija apie Pardavėją ir grąžinimo politiką. Šis el. laiškas nepatvirtina Kliento pateikto pirkimo
 pasiūlymo, visų pirma nereiškia, kad klientas ir DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK yra pardavimo sutartis. Patvirtinimas bus išsiųstas Klientui po to, kai jis bus patikrintas ir internetinė parduotuvė priims visas sąlygas.

3.5. Per trumpiausią įmanomą laiką (bet ne ilgiau kaip 3 darbo dienas) nuo užsakymo pateikimo neatsižvelgiant į pranešimo gavimą (min. 3 dalyje, su klientu susisieksime telefonu arba elektroniniu paštu DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK darbuotoju, kad: patvirtinti pardavimo ir pirkimo sutarties sudarymą, įskaitant produkto kainą, prieinamumą, užsakymo užbaigimo datą ir kitus sandorio duomenis (toliau – patvirtinimas). Patvirtinimo reiškia, kad diginet sebastian BÓJCZUK siūlo įsigyti produktą Kliento, ir tai yra Kliento ir DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK pardavimo ir pirkimo sutarties sudarymas. Tačiau, kai DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK darbuotojo gautas patvirtinimas žymiai pakeičia pirkimo pasiūlymo sąlygas, laikoma, kad sutartis yra įvykdyta ir užsakymas apdorojamas, jei Klientas patvirtina naujas sąlygas, įtrauktas į Patvirtinimas telefonu arba elektroniniu paštu; taip pat gali būti, kad Patvirtinimas nebus išsiųstas per tris darbo dienas. Šiuo atveju DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK priima pirkimo pasiūlymą Kliento pateiktomis sąlygomis

Arba

informuoja, kad užsakymo apdoroti negalima. DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK turi teisę atsisakyti apdoroti Įsakymą ir atsisakyti sudaryti pardavimo ir pirkimo sutartį, jeigu nutarimo tvarkyti neįmanoma, jis yra labai sudėtingas arba reikalauja didelių išlaidų.

3.6 Neišsamios arba neteisingai užpildytos Užsakymo formos nebus apdorojamos ir nereiškia, kad pateikia užsakymą, ir jos neįpareigoja DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK imtis jokių veiksmų. 
 
3.7. Užsakymo apmokėjimą Klientas atlieka taip, kaip buvo pasirinkta pateikiant Užsakymą.

3.8. Užsakymas apdorojamas gavus visą užsakymo patvirtinime nurodytą mokėjimą. Jei yra koks nors nepakankamas mokėjimas,

Užsakymo procesas bus sustabdytas. Renkantis grynuosius pinigus pristatymo mokėjimo būdą, procesas nereikalauja gauti viso mokėjimo.

3.9. DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK deda visas pastangas, kad Užsakymų procesas būtų vykdomas taip greitai, kaip įmanoma.

§ 4 Mokėjimai

4.1. Yra šie mokėjimo būdai:

a. Elektroninis pinigų pervedimas

Pirkėjas sumoka sumą elektroniniu pinigų pervedimu už DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK užsakymą per payu.pl* (saugus 128 bitų SSL ryšys). Palaikomų bankų sąrašas matomas pateikiant Užsakymą ir mokėjimo puslapyje. Elektroninio pinigų pervedimo patikrinimas atliekamas per kelias valandas (daugiausia tą pačią dieną, maks.

b. Mokėjimas kreditine kortele

Pirkėjas sumoka sumą, mokėtiną per apskaitos centrą payu.pl* (saugus 128 bitų SSL ryšys). Patikrinimas atliekamas per 24 valandas darbo dienomis.

c. Tradicinis pinigų pervedimas

Ši parinktis skirta tiems, kurių banko sąskaita mokėjimo puslapyje nepalaikoma. Galima mokėti tradiciniu pinigų pervedimu per payu.pl*
arba individualiu sandėriu savo banke. Norint sumokėti tokiu būdu, krepšelyje reikia pasirinkti: "Iš anksto apmokėtą" parinktį ir tada siųsti pinigus į:

Banko sąskaitos
numeriai:50 1020 5558 1111 1084 9030 0057 - PLN
30 1870 1045 2078 1000 2508 0003 SWIFT/BIC: PBPBPLPW – 57
1870 1045 USD 2078 1000 2508 0002 SWIFT/BIC: PBPBPW - EURO

Patikrinimas atliekamas per 1-3 darbo dienas po užsakymo pateikimo.

* Elektroninius mokėjimus valdo "PayU Inc." įmonė, įsikūrusi Poznanėje, Lenkijoje. Tai pagrindinis pinigų pervedimo gavėjas (banko išraše).

d. Grynieji pinigai pristatymo metu

Tik grynaisiais pinigais – tik asmeniui, veikiančiam vežėjo vardu, kuris buvo pasirinktas pristatyti užsakytą produktą (grynuosius pinigus pristačius) arba asmeninę kolekciją DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK būstinėje.

4.2. Mokėjimus gali atlikti tik tie, kuriems leidžiama naudoti savo kredito korteles.

4.3. Kliento DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK atliktam mokėjimui apdoroti, klientų užsakymo forma. Visi duomenys iš užsakymo mis automatiškai persiunčiami į Payu.pl.

4.4 Sutikęs užsakymo formą ir pasirinkęs mokėjimo būdą per Payu.pl Klientas automatiškai peradresuojamas į:

a. Mokėjimai su kreditine kortele - apskaitos centras Payu.pl interneto svetainėje,

b. Mokėjimai elektroniniu pinigų pervedimu - Payu.pl banko interneto svetainėje,

c. Mokėjimai, atlikti per tradicinį pinigų pervedimą – Payu.pl interneto svetainėje.

4.5. Kad klientas galėtų atlikti mokėjimą, Klientas turėtų patvirtinti, kad mokėjimas tam tikro Payu.pl partnerio svetainėje būtų sumokėtas pagal šio Partnerio nustatytus principus. Jei šiuose tinklalapiuose bus galima atlikti kokius nors užsakymo formos pakeitimus ir automatiškai užpildyti Payu.pl mokėjimas gali būti neapdorotas.

4.6. DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK pasilieka teisę apriboti mokėjimo už konkrečius produktus metodą, sukant kai kuriuos iš pirmiau minėtų mokėjimo būdų.

4.7. Pinigų pervedimo išlaidas, komisinius ir banką, pašto mokesčius turi padengti Klientas (įskaitant pinigų pervedimą iš užsienio). Jei nesumokavisos sumos už produktą DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK sustabdo užsakymo procesą, kol bus gautas likęs mokėjimas.

§ 5. Pristatymas ir pristatymas

5.1. Pristatymo laikas trunka ne ilgiau kaip 30 dienų nuo sutarties sudarymo dienos. Siuntos gavimo laikas reiškia laiką užsakymui įvykdyti ir pristatymo įmonės nustatytą siuntimo laiką; daugiausia siuntinys atvyksta kitą darbo dieną po to, kai mokėjimas yra užsakytas DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK banko sąskaitoje (laikas neturėtų būti ilgesnis nei 5 dienos).

5.2. Užsakyti produktai bus išsiųsti Kliento nurodytu adresu, kai pateikiami Užsakymas, arba patvirtindami DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK darbuotojo pateiktą Užsakymą. Kad būtų tinkamai vykdomas siuntimo procesas, Klientas privalo pateikti teisingus asmens duomenis ir telefono numerį, kuriuo bus dalijamasi su pristatymo įmone, kad būtų galima suorganizuoti pristatymo laiką. Jei yra neteisingas telefono numeris ir asmens duomenys, pristatymo išlaidas padengia Klientas. 
 Kita siunta galima iš anksto sumokėjus už ją. Tokiu atveju su Klientu susisieks DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK darbuotojas.

5.3. Užsakytą produktą pristato kurjerių įmonė. Klientas padengia siuntimo išlaidas, nurodytas skirtuke Pristatymas ir Apmokėjimas, https://hpcontrol.lt  ir galiausiai kliento krepšelyje pasirinktas. Siuntimo išlaidos priklauso nuo užsakymo vertės, pasirinkto mokėjimo būdo ir Produkto pristatymo būdo. Pristatymo išlaidų informacijarodoma pateikiant užsakymą į krepšelį. Šios išlaidos galioja tik pristatymams Lenkijos teritorijoje. Dabartinės pristatymo išlaidos yra matomos Krepšelyje, kai pateikiama S. Order.Siuntimo į užsienį sąlygos nustatomos atskirai.

5.4. Siuntinio gavimo metu Klientas, dalyvaujant kurjerio atstovui, privalo patikrinti, ar siuntoje yra kokių nors išorinių pažeidimų (suplėšyta lipni juosta arba pažeista dėžutė). Jei taip, Klientas privalo atsisakyti priimti siuntinį. Tačiau, jei Klientas nusprendžia jį gauti, Klientas, dalyvaujant kurjerių bendrovės atstovui, privalo surinkti žalos veiksmą.

5.5. Kiekvienas pristatymas turi būti patvirtintas parašu. Parašas patvirtina, kad siuntos turinys buvo tinkamai pristatytas. Nuo to momento, kai Klientas gauna siuntinį, už užsakytas produktus atsako Klientas.

5.6. DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK neatsako už Kliento padarytas klaidas pateikiant Užsakymą, dėl kurių siuntinio negauta arba nepagrįstai atsisakyta jį gauti. Perkrovimo išlaidas padengia Klientas.

§ 6. Garantija, grąžinimo politika, sutarties atšaukimas

Siekiant išvengti bet kokių abejonių, teigiama, kad bet koks čia parašytas terminas ir sąlyga neriboja Kliento teisių, kurias reglamentuoja Lenkijos teritorijoje. Jei toks reguliavimas egzistuoja, taikoma Lenkijos teisė: 2014 m. gegužės 30 d. Vartotojų teisių įstatymas (Žin., 2014 m. birželio 24 d., 827 punktas), Civilinis kodeksas, 1964 m. balandžio 23 d. Civilinis kodeksas (Įstatymo leidinys 1964 nr. 16 93 skirsnis su tolesniais pakeitimais).

6.1. Garantijos ir grąžinimo politika

6.1.1. Produktai gali turėti gamintojo, importuotojo ir pardavėjo garantiją, galiojančią Lenkijos Respublikos teritorijoje. Kiekvieno gaminio garantinis laikas yra parašytas jo aprašymesvetainėje. Garantijos duomenys yra apibrėžti garanto išduotoje spausdintoje garantijos versijoje. Dauguma produktų turi "DIGINET Sebastian Bójczuk" apdorojamą garantiją.  Kitais atvejais pateikiama informacija apie garantijos informaciją.
 
6.1.2. Pataisytas produktas pristatomas Klientui, o Klientas privalo padengti siuntimo išlaidas. Produkto garantija neriboja jokių pirkėjo teisių pagal produkto defektų garantiją.

6.1.3. Pardavėjas yra atsakingas už visus produktų defektus pagal įstatymus. Parduodant ne vartotojų pardavimą, nėra jokių garantijos taisyklių, kurios būtų įtrauktos į Civilinį kodeksą.

6.1.4. Pretenzijos pagal garantiją gali būti pateikiamos pardavėjo adresu i¹ el. info@hpcontrol.lt  arba raštu. Siuntimo išlaidas turi padengti Klientas.

6.1.5. Klientas turi teisę sumažinti kainą arba atsisakyti sutarties, išskyrus atvejus, kai Pardavėjas nedelsdamas pakeičia gaminio su trūkumais į tą, kuriame nėra defektų arba pašalinamas defektas. Šis apribojimas netaikomas, kai pardavėjas jau pakeitė ar taiso produktą arba pardavėjas nepakeitė produkto tinkamu be jokių defektų arba defektų nebuvo pašalinti.

6.1.6. Pardavėjas pripažįsta pretenziją pagal garantiją per 14 dienų nuo tos dienos, kai produktas buvo gautas tinkama forma. Jei Pardavėjas per 14 dienų neįvykdo kliento reikalavimų, tai reiškia, kad Pardavėjas mano, jog prašymas yra pagrįstas. Kiekvienu iš pirmiau minėtų atvejų, kai kliento užklausų realizavimas yra susijęs su naujo ar pataisyto produkto pristatymu, išlaidas padengia Pardavėjas.

6.2. Sutarties nutraukimas

6.2.1. Pagal 2014 m. gegužės 30 d. Vartotojų teisių įstatymą (Žin., 2014 m. birželio 24 d., 827 skirsnis), Klientas yra fizinis asmuo, kuris sudaro sutartį su verslininku, kuris nėra tiesiogiai susijęs su ekonomine ar profesine veikla, sudarė susitarimą iš atokios vietos ir už įmonės ribų, turi teisę atsisakyti šios sutarties per 14 dienų, nenurodydama jokios priežasties ir nemokamai. Jei Klientas pasirinko produkto pristatymo būdą, išskyrus pardavėjo siūlomą pigiausią siuntimo būdą, Pardavėjas privalo grąžinti Kliento išlaidas iki sumos, atitinkančios pigiausią siuntimo būdą, kurį galima rasti pateikimo metu užsakymą.

6.2.2. Sutarties atsisakymo laikotarpis baigsis praėjus 14 dienų nuo tos dienos, kai Klientas fiziškai įgyja Produktą, arba trečioji šalis, išskyrus vežėją, kurią nurodo Klientas.

6.2.3. Norėdamas pasinaudoti teise atsisakyti sutarties, Klientas turėtų susisiekti su Pardavėju dėl sprendimo priėmimo. Klientas gali naudoti sutarties atsisakymo iš sutarties formą. Deklaracijos formos naudojimas nėra privalomas.

6.2.4. Tuo atveju, kai Klientas sumokėjo grynaisiais pinigais, siūloma, kad sutarties atsisakymo deklaracijos formoje būtų nurodytas banko sąskaitos numeris, kuriame pinigai bus pervesti.

6.2.5. Sutarties panaikinimas gali būti taikomas visiems užsakytiems Produktams arba jų dalims.

6.2.6. Kad būtų laikomasi sutarties nutraukimo termino, reikalaujama išsiųsti deklaracijos apie sutarties atsiėmimą prieš pasibaigiant sutarties galiojimo laikui.

6.2.7. Pardavėjas suteikia galimybę klientui elektroniniu paštu pateikti deklaracijos formos atsisakyti sutarties: info@hpcontrol.lt  faksu: +48 58 741 72 23 arba siųsti: DIGINET Sebastian Bójczuk, Cicha 26 83-000, Pruszcz Gdański LENKIJA - pasiūlė anotaciją "Pasitraukimas iš sutarties". Pardavėjas nedelsdamas siunčia el. laišką, patvirtinantį, kad laiškas buvo gautas.

6.2.8. Pirmiau aprašytos sutarties nutraukimo atveju laikoma, kad pirkimo sutartis nepadaryta.

6.2.9. Pardavėjas ne vėliau kaip per 14 dienų nuo sutarties atsisakymo dienos grąžina Klientui visus iš Kliento gautus mokėjimus, įskaitant pristatymo išlaidas (atsižvelgiant į 6.2.1 punktą). Pardavėjas gali sustabdyti grąžinimą, kol Produktas bus grąžintas.

6.2.10 Klientas padengia visas išlaidas, susijusias su daiktų grąžinimu kaip sutarties nutraukimu, t. y. pakavimo ir siuntimo išlaidomis.

6.2.11. Pardavėjas grąžina tomis pačiomis priemonėmis, kuriomis Klientas naudojo pradinei operacijai. Tuo atveju, jei Klientas sumokėjo už Produktą pristačius, Klientas turėtų sutikti gauti pinigus banko sąskaitoje, įtrauktoje į deklaracijos atsisakymo iš sutarties formą.

6.2.12. Klientas privalo grąžinti Produktą Pardavėjui iš karto, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo sutarties atsisakymo dienos. Terminas yra įvykdytas, jei Klientas siunčia Produktą atgal prieš pasibaigiant 14 dienų laikotarpiui. Kliento grąžintame Produkte turėtų būti visi pardavimo metu išduoti priedai ir dokumentai, skirti adresuDIGINET Sebastian Bójczuk, Cicha 26, 83-000 Gdansko Pruszcz. Produktas turi būti grąžintas su visais privalumaisir premijomis, kurios buvo suteiktos Klientui perkant.

6.2.13. Klientas yra atsakingas už Produkto vertės sumažinimą jį naudojant už jo naudojimo būdą. Pavyzdžiui: purvinas gaminys, montavimo ženklinimas ir t. t. originalios dėžės, įrangos, priedų ir dokumentų trūkumas. Pardavėjas turi teisę apmokestinti Klientą papildomomis išlaidomis dėl Produkto vertės sumažinimo.

6.2.14. Klientas neturi teisės atsisakyti sutarties, kai (I) objektas yra garso ir vaizdo įrašai arba kompiuterinės programos, pristatytos užantspauduotame pakete, o paketas buvo atidarytas po pristatymo, (II) sutartis susijusi su laikraščių pristatymu, išskyrus prenumeratą.

§ 7. Asmens duomenys

7.1. Internetinės parduotuvės klientų asmens duomenų administratorius diginet SEBASTIAN BÓJCZUK pagal 1997 m. rugpjūčio 29 d. Asmens duomenų apsaugos įstatymą (Įstatymo leidinys 2002 nr. 101 926 skirsnis su tolesniais pakeitimais).

7.2. Klientas registracijos proceso metu nemokamai pateikia asmens duomenis.

7.3. DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK tvarko Kliento asmens duomenis, kad apdorotų užsakymą (siųsti el. laiškus su informacija apie Užsakymo būseną). Kliento asmens duomenys pateikiami laisvai, tačiau būtini užsakymui tvarkyti. Kliento asmens duomenimis dalijamasi su kitomis šalimis, pvz., kurjerių įmonėmis, mokėjimo operatoriais tik užsakymo tvarkymo tikslais.

7.4. Klientas turi teisę atnaujinti, atsisakyti tvarkyti ar pašalinti asmens duomenis. Jei šie duomenys yra neišsamūs, pasenę, neteisingi arba buvo surinkti pažeidžiant įstatymus. Kitos Kliento teisės ir pareigos aprašytos Įstatymo leidinyje Nr. 101 926 skyriuje su dar chdufiliteanges

7.5. Privatumo politikos detales galima rasti https://hpcontrol.lt

§ 8. Kitos sąlygos

8.1. DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK nėra atsakingas už pertraukas naudojant internetinės parduotuvės sukelia serverio gedimai, priežiūra ir tt

8.2. Dabartinės sąlygos skelbiamos https://hpcontrol.lt  ir pristatomos nemokamai el. paštu Klientui pagal pareikalavimą.

8.3. DIGINET SEBASTIAN BÓJCZUK turi teisę bet kuriuo metu keisti šių Sąlygų turinį. Pakeitimai bus taikomi praėjus 30 dienų po to, kai bus paskelbtos 8.2 punkte nurodytu būdu naujos sąlygos. Kiekvienas klientas turi teisę ištrinti paskyrą, jei nauji pakeitimai, įvesti sąlygose, yra nepatenkinami.

Priedas Nr. 1 Modelio atsisakymo forma

 

Pavyzdinė sutarties atsisakymo forma

(ši forma turėtų būti užpildyta ir grąžinta sutarties atsisakymo atveju)

 

     <THE CUSTOMER DATA>

 

.......................................

 

.......................................

DigiNET Sebastianas Bójczuk

Tylus 26, 83-000 Gdansko PruščasLENKIJA

I/We (*) norėtų atsisakyti šių produktų pirkimo sutarties:

....................................................................................................................................


Užsakymo data: (*)

                                                                             


Užsakymo gavimo data: (*)

 


Kliento vardas ir pavardė:

 


Kliento adresas:

 


Prašome grąžinti pinigus į šį banko sąskaitos numerį / taip (*)

 


Parašas (tik popierine versija)

 


Date, Place:

 

(*) – išbraukti tai, kas nereikalinga.

 

 

 

Contact Us